شماره اول

اسم رمز عصر جدید

انقلاب صنعتی چهارم

اسم رمز عصر جدید

انقلاب صنعتی چهارم، نحوه زندگی، کار و ارتباط ما با یکدیگر را چگونه تغییر خواهد داد؟

این شماره:

انقلاب صنعتی چهارم

چه بخواهید و چه نخواهید این یک انقلاب است؛ انقلاب ‌ها زندگی ما را زیر و رو می‌کنند و انقلاب صنعتی چهارم از مدت ها پیش کلید خورده است. مشخصه آن ترکیبی از فناوری ها است که خطوط و مرزها بین حوزه های فیزیکی و دیجیتالی را محو می‌کند. در پرونده ویژه این ماه فردانما می‌توانید در چهار فصل محتوای هیجان‌انگیزی را درباره همه ابعاد انقلاب چهارم بخوانید و ببینید؛ انقلابی که نحوه زندگی، کار و ارتباط ما با یکدیگر را تغییر می‌دهد.

بیشتر ...

شماره 01: انقلاب صنعتی چهارم

اسم رمز عصر جدید

فصل یک

تاریخچه یک انقلاب

اخبار فردا

تازه‌ترین تحولات فناورانه امروز که دنیای فردا را می‌سازند

دنیای آینده متاورس با ورود غول‌ها جذاب‌تر می‌شود

پس از متا حالا غول‌های فناوری و رسانه دیگر جهان هم با هزینه‌های هنگفت به استقبال متاورس آمده‌اند

دوران طلایی رمزارزها به‌سر رسید؟

با همه امیدها به رمزارزها این روزها بازار آنها روزهای خوشی را پشت سر نمی‌گذارد اما خبره‌ها می‌گویند این طبیعت فناوری‌های جدید است

خودران‌ها آینده صنعت خودرو

شاید زمانی خودروهای خودران یک مفهوم تخیلی به حساب می‌آمد اما در آینده نزدیک فرزندان ما به اینکه وقت‌مان را برای رانندگی تلف می‌کردیم خواهند…

وب ۳؛ آینده اینترنت چه می‌شود؟

شرکت‌های بزرگ فناوری صاحب قدرت زیادی در جهان شده‌اند. حالا وب ۳ می‌تواند بخشی از این قدرت را به مردم بازگرداند؟

صدای فردا

کارشناسان از آینده دنیای فناوری در ایران و جهان می‌گویند

مجله فردانما را بخوانید

فردانما هر ماه یک سوژه درباره آینده فناوری را محور مقالات خود قرار می‌دهد. تحریریه فردانما تلاش دارد در کنار پوشش خبرهای حوزه فناوری که دنیای پیش رو می‌سازند هر ماه ۱۲  محتوای برتر مرتبط با سوژه خود را از میان منابع معتبر انتخاب کرده و در اختیار خوانندگان خود قرار دهد. دید تحلیلی نسبت به فناوری آن چیزی است که فردانما برای آینده ایران پیگیری می‌کند. هر هفته سه مقاله در یکی از ۴ فصل بررسی سوژه به صورت منظم منتشر می‌شود.

در پایان هر ماه علاوه بر اخبار مرتبط با حوزه آینده فناوری شما مجموعه‌ای از محتواهای مرتبط با  سوژه ماه را پیش رو خواهید داشت. علاوه بر این در پایان هر ماه شما می‌توانید محتواهای تحلیلی سوژه  آن شماره را در مجله‌ای به صورت الکترونیکی (پی‌دی‌اف) و چاپ‌شده مطالعه کنید. هر چند که در بخش آرشیو سایت شماره‌های گذشته در دسترس شما خواهد بود اما خواندن مجله همچنان لذت خودش را در آینده خواهد داشت.  

برای اشتراک در خبرنامه «فردانما» و همچنین برای دریافت مجله به صورت ماهیانه می‌توانید ثبت‌نام خودتان را همین جا انجام دهید.