Home فناوری در صنایع پوشاک کاپشن مسافرتی با ۱۵ ویژگی فوق العادهاین کاپشن مسافرتی جدید با امکانات فراوان توجه کاربران اینترنت را به خود جلب کرده است. به دلیل کیفیت بالای این محصول که مانند چاقوی سوئیسی  برای کاپشن ها است. در حال حاضر این محصول در بالاترین جایگاه بخش لباس کمپین های کیک‌استارتر قرار دارد.

علاوه بر گرم نگه داشتن، کاپشن مسافرتی بوبکس دارای ۱۵ ویژگی جالب و خواستنی بوده و همه ی آنها را در یک قطعه لباس جمع کرده است. حالا آرزوهای ما به حقیقت پیوسته است. بهترین قابلیت این کاپشن، کلاه آن است. این کلاه چشم‌بند خواب، بالشتک پشت گردن و نگه دارنده ی گوشی تلفن را در خود جای داده است. این کاپشن تنها چیزی است که در سفر باید به همراه داشته باشیم. چشم‌بند خواب قابلیت دیگری است که برای خوابیدن در زیر آفتاب به کار می آید. نگهدارنده گوشی تلفن باعث می شود که بدون هیچ مشکلی به آهنگ ها گوش کنیم، و جیب های متعدد این کاپشن باعث می شود که بتوانیم ابزارهای زیادی را فقط در همین یک کاپشن قرار داده و حمل کنیم.

کاپشن مسافرتی با ۱۵ ویژگی فوق العاده

این محصول به‌وسیله‌ی دانشجویان دانشکده مدیریت کلاگ در دانشگاه نورث وسترن شیکاگو طراحی‌شده است. هیرال سنگوی مجبور بود که با همسر خود به مسافرت‌های زیادی برود و همیشه با گردن‌درد و کم‌خوابی دست‌به‌گریبان بود. حالا محصول او سروصدای زیادی را ایجاد کرده است و اینطور که پیداست این محصول موفقیت زیادی را کسب خواهد کرد.

نظر شما چیست؟