Home فناوری در صنایع کسب و کار هوشمند سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوکسرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک


فیس بوک می‌خواهد تبدیل به چیزهای زیادی شود. مکانی برای فروش محصولات و نمایش تبلیغات، محلی برای تبلیغات گروه‌های موسیقی و نوازندگان، واقعیت مجازی، پخش زنده‌ی ویدیویی و حتی در یک برهه‌ی زمانی ورود به قسمت سخت‌افزار تلفن همراه و حالا سرویس حمل و نقل هیجان برانگیزی که در قسمت رویدادها قرار خواهد گرفت.

سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک - فردانما - کسب وکار هوشمند (۲)

حالا با توجه به درخواست ثبتی که اخیرا منتشرشده، به نظر می‌رسد که فیس بوک می‌خواهد تبدیل به محلی برای استفاده‌ی مشارکتی از خودرو شود. البته با توجه به درخواستِ ثبت، نمی‌خواهند با شرکت‌هایی مانند اوبر رقابت کنند. درواقع به نظر می‌رسد که کار آن‌ها به‌خوبی با خدمات اوبر مرتبط و هماهنگ است.

بنا به درخواست ثبت، اگر شما قصد رفتن به رویدادی را داشته باشید، می‌توانید مشخص کنید که می‌خواهید راننده باشید یا نه. اگر قصد راندن به محل را داشته باشید، حتی می‌توانید مشخص کنید که چند مسافر در خودرو شما جا می‌گیرد. یا اینکه می‌توانید از دوستان خود دعوت کنید و محل حرکت را هم مشخص کنید.

سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک

سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک

اما اگر قصد رانندگی کردن را نداشته باشید، می‌توانید ببینید چه کسی قصد رفتن دارد تا بتوانید با آن‌ها بروید. فیس‌بوک حتی با مقایسه‌ی پست‌هایی که لایک کرده‌اید، فردی را انتخاب می‌کند که بیشترین همخوانی را با شما داشته باشد.

این ایده‌ی جالبی است و به نظر می‌رسد که در بخش رویدادهایی که در فیس‌بوک منتشر می‌شود، در حال همه‌گیر شدن است؛ اما نظر شما در این مورد چیست؟ به نظرتان ایده‌ی خوب است، یا فکر می‌کنید که اجرای این کار خیلی عملی نیست؟

سرویس هیجان برانگیز فیس بوک سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک سرویس هیجان برانگیز فیس بوک سرویس هیجان برانگیز فیس بوک سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک سرویس حمل و نقل هیجان برانگیز فیس بوک 

یک نظر در مورد این مطلب

نظر شما چیست؟