Home فناوری در صنایع اطلاعات و ارتباطات یک زندگی لذت بخش با دوربین هوشمند پرزنسدوربین هوشمند

یک زندگی لذت بخش با دوربین هوشمند پرزنس این پیامی است که در ویدیو تبلیغاتی این دوربین قصد نمایش آن را دارد.

نتاتمو از دوربین هوشمند و نورافکن امنیتی خود در نمایشگاه سی‌ای‌اِی ۲۰۱۶ رونمایی کرد. دوربین هوشمند پرزنس برای خارج خانه طراحی‌شده و می‌تواند انسان، حیوان و خودروها را تشخیص دهد.

این دوربین که به نورافکنی مستطیلی شکل متصل است، می‌تواند طوری تنظیم شود تا چیزهایی که می‌بیند و جاهایی که آن‌ها را دیده است را به نرم‌افزار تلفن هوشمند یا نمایش‌دهنده‌ی مستقر در خانه اطلاع دهد. درواقع لیستی از تمام چیزهایی که از جلوی دوربین عبور کرده اند را ارسال می کند.

دوربین هوشمند پرزنس می‌تواند انسان، حیوان و خودروها را تشخیص دهد.

این دوربین هوشمند می‌تواند طوری طراحی شود که خودروهایی که از کنار خانه عبور می‌کنند را در نظر نگیرد، اما خودرویی که به ورودی حیاط خانه آمد را گزارش کند.

یک زندگی لذت بخش به همراه دوربین های هوشمند

دوربین هوشمند پرزنس می‌تواند برای مانیتورینگ شخصی سازی شود

تمام تصاویری که دوربین گرفته است، روی کارت حافظه‌ی دستگاه مرکزی ضبط می‌شوند. پس برای کاربرانی که می‌خواهند بعد از دریافت هشدار فیلم ضبط‌شده را ببیند، هزینه‌ی ماهیانه‌ای برای ذخیره روی سیستم ابری دربر نخواهد داشت.

دوربین هوشمند پرزنس می‌تواند

دوربین هوشمند پرزنس گزارشی از اشیاء دیده توسط خود را بر روی گوشی توسط اپلیکیشن موبایل ارسال می کند.

او‌دانل گفت: تعداد زیادی از دوربین‌های موجود در بازار بعد از مشاهده‌ی هر چیزی، پیام هشدار می‌فرستند، اما این کار را بر اساس چیزی که می‌بینند انجام نمی‌دهند.

او در ادامه گفت: «به‌صورت عقلانی استفاده از سیستم تشخیص اشیاء، گام بعدی برای پیشرفتِ این‌گونه از دوربین‌ها بود.»

جیم مک‌گرِگور، تحلیلگر ارشد تریاس ریسرچ اشاره کرد که بعضی از شرکت‌ها قصد ورود به بازار دیدن هوشمند تصاویر را دارند و این کار را راهی برای جذاب‌تر کردن محصول خود برای مشتریان می‌دانند. تصویربرداری، منحصر به شرکت‌های سیستم امنیتی نیست. تعداد زیادی از ابزارهای که کاربرد خانگی دارند، در حال اضافه کردن توانایی تشخیص چهره به قابلیت‌های خود هستند.»

یک نظر در مورد این مطلب

نظر شما چیست؟