Home فناوری در صنایع اطلاعات و ارتباطات تردمیل هوشمند ؛ پخش موسیقی متناسب با قدم های دوندهتردمیل هوشمند ؛ پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده

افراد زیادی دوست دارند که هنگام ورزش کردن با تردمیل به موسیقی گوش دهند. موسیقی به‌نوعی شما را ترغیب می‌کند تا تلاش بیشتری را انجام دهید و مدت طولانی‌تری ورزش کنید. تقریباً هرکسی بعد از شنیدن موسیقی فیلم راکی در باشگاه انرژی می‌گیرد. رانینگ میوزیک بر پایه‌ی اندروید کار می‌کند. این روشی است که تردمیل‌های یونیتیِ شرکت تکنوجیم از آن استفاده می‌کنند. انتخاب موسیقی برحسب سرعت و نوع حرکت کاربر بر روی تردمیل متفاوت است.

این فرایند با حسگرهایی شروع می‌شود که تعداد گام‌های کاربر بر روی تردمیل را می‌شمارد. بعد رانینگ میوزیک با استفاده از این اطلاعات آهنگی را از مجموعه موسیقی‌های کاربر انتخاب می‌کند که ضرباهنگ آن مشابه با سرعت حرکت او باشد و این آهنگ‌ها را از طریق سیستم پخش صدای دستگاه پخش می‌کند. اگر کاربر سرعت حرکت خود را افزایش دهد، آهنگ‌های تندتری پخش می‌شود و اگر کندتر بدود آهنگ‌های با ضرب‌آهنگ کندتری پخش می‌شوند.

رانینگ میوزیک بخشی از پلتفرم دیجیتالی مای‌ولنسِ شرکتِ تکنوجیم بوده و بر پایه‌ی سیستم ابری کار می‌کند. این محصول در نمایشگاه سی‌ای‌اِس به نمایش درآمد.

تردمیل هوشمند پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند ؛ پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند ؛ پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند ؛ پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند ؛ پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند ؛ پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند ؛ پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند ؛

پخش موسیقی متناسب با قدم های دونده تردمیل هوشمند

نظر شما چیست؟