Home فناوری در صنایع مواد غذایی و کشاورزی باغچه‌ داخل ساختمانی تمام‌خودکار؛ پرورش آسان و محصول خوشمزهبه نعنای تازه در موهیتوی خود نیاز دارید، برای سالاد خود گوجه می‌خواهید؟ برای کباب کردن غذا به آویشن احتیاج دارید؟ یا می‌خواهید چای گل لیمو دم‌کنید؟ یا شاید می‌خواهید با گل‌ها سالاد درست کنید؟ باغچه‌ی داخل منزل وغیتبل محیط پرورشی کامل برای هر نوع گیاهی را فراهم کرده و تضمین می‌کند که برای تمام سال برداشت محصول داشته باشید.
باغچه‌ی داخل آپارتمان وغیتبل توسط گروهی مستقر در فرانسه طراحی‌شده است. این سیستم دارای مخزن آبی است که توانایی آن را دارد تا بدون دخالت شما هر گیاهی را تا سه هفته تغذیه کند. علاوه بر آن دارای نور ال‌ای‌دی، بخش پرورش و سیستم آبیاری بی‌صدا می‌باشد.
باغچه‌ی داخل ساختمانی تمام‌خودکار وغیتبل برای آن‌هایی است که داخل ساختمان یا آپارتمان‌های بدون باغچه زندگی می‌کنند و دوست دارند که گیاهان تازه، گل‌های خوراکی و سبزی‌های کوچک را در آشپزخانه‌ی خود و در تمام طول سال پرورش دهند. این سیستم طوری طراحی‌شده که کاملاً خودکار باشد و فرایند پرورش را آسان و محصول را خوشمزه کند.
آبیاری، نور، خاک و کود – این باغچه همه‌ی این چیزها را خودبه‌خود تنظیم می‌کند. این قطعه باغچه طوری طراحی‌شده که بتواند برای رشد و نیازهای انواع مختلف گیاه خود را تطبیق دهد. باغچه‌ی داخل خانه‌ی وغیتبل محیط پرورش بی‌نقصی را برای هر نوع گیاهی دارد و برداشت فراوانی را در کل طول سال تضمین می‌کند.

نظر شما چیست؟